Giełda pracy
Kasjer - sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim Filia w Gubinie informuje, że w dniu 23.01.2020 r. o godzinie 12.00 w sali nr 12 odbędzie się giełda pracy z pracodawcą CITRONEX I Spółka z o.o., który poszukuje pracowników na stanowisko: kasjer – sprzedawca do nowej stacji paliw BP w Gubinku.

Wymagania pracodawcy:

•    mile widziane wykształcenie zawodowe,
•    mile widziana słaba znajomość języka niemieckiego,
•    mile widziana umiejętność obsługi kasy.

Pracodawca oferuje:
•    umowę o pracę,
•    pełny wymiar czasu pracy (1/1 etat),
•    praca w ruchu ciągłym,
•    wynagrodzenie w wysokości 3 400,00 zł brutto + 240,00 (ekwiwalent za pranie),
•    możliwość zwrotu kosztów dojazdu do pracy.

Zakres obowiązków:
obsługa klientów, obsługa kasy, wykładanie towarów, praca na stoisku gastronomicznym.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
Ewa Turowska – Tel. 68 455 22 72, email: e.turowska@pup.powiatkrosnienski.pl
Krystyna Ratajczak – Tel. 68 455 82 12, email: kr.ratajczak@pup.powiatkrosnienski.pl
Dominika Sieczkowska – Tel. 68 455 22 72, email: d.sieczkowska@pup.powiatkrosnienski.pl
Beata Kalinowska – Tel. 68 4558215, email: b.kalinowska@pup.powiatkrosnienski.pl